Czcionka:

Kontrast:

Projekt badawczy Fundacji Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii

Liceum Ogólnokształcące nr XIV otrzymało zaproszenie do udziału w popularnonaukowym projekcie badawczym Fundacji Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii. Będzie on dotyczył zagadnień z zakresu fotoniki i chemii materiałowej. W projekcie weźmie udział po 6 uczniów z kilku wybranych szkół. Warsztaty polegające na rozwiązywaniu problemów naukowych wspołczesnego świata pozwolą uczestnikom projektu odnaleźć się w roli prawdziwych naukowców XXI wieku.

W piątek, 26 listopada odbyło się spotkanie uczniów klasy 3A+ oraz 3C+, w którym wzięła udział dr Kamilla Myrdek-Rak, dyrektor Centrum Edukacji Technologicznej oraz Paweł Kurant, dyrektor Programu WIB (Wirtualny Instytut Badawczy). O projekcie opowiedzieli uczniom doktoranci, którzy będą prowadzili zajęcia w siedzibie Łukasiewicz-PORT.

Data dodania: 2021-11-25 19:01:00
Data edycji: 2021-11-26 21:55:45