Zwycięstwo drużyny Czternastki w ramach Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym

Na tegorocznych Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym pierwsze miejsce wśród (startujących poza konkursem) licealistów zajęła drużyna Czternastki w składzie: Rafał Mańczyk, Marek Muzyka i Paulina Żeleźnik.

Zwycięzcy są uczniami klas matematyczno-informatycznych pod patronatem Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego i Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego.

Warto dodać, że jeden z brązowych medali zdobyła drużyna, w której składzie znalazło się dwóch absolwentów LO XIV: Bartosz Chomiński i Olaf Surgut.

Wielkie brawa!

Data dodania: 2023-11-07 18:22:30