Czcionka:

Kontrast:

Aniołkowe Granie

Dołączyliśmy do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Aniołkowe Granie" objętego honorowym patronatem Romana Kowalczyka, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz Jacka Sutryka, Prezydenta Wrocławia. Celem projektu jest propagowanie i wsparcie idei rodzicielstwa zastępczego w działaniach instytucji edukacyjnych.

W ramach projektu przygotowaliśmy podarunki dla wybranej przez organizatorów rodziny zastępczej. W skład przydzielonej nam rodziny wchodzi sześcioro dzieci: cztery dziewczynki i dwóch chłopców. Są to Natalia i Alicja (lat 10), Martyna ( lat 14), Weronika ( lat 16), Cyprian ( lat 11) i Damian (lat 15).

W zbiórce środków na zakup prezentów wzięli udział uczniowie klas III A, III C, III D i III E. Klasowymi koordynatorami zbiórek byli Emilia Chrzanowska, Martyna Baranek, Michał Kromp i Olga Zaborska.  Łącznie udało się zebrać kwotę pięciuset pięćdziesięciu złotych, którą przekazaliśmy rodzinie w formie bonów upominkowych, tak, aby dzieci same mogły wybrać najtrafniejsze upominki.

Data dodania: 2021-01-20 10:37:11
Data edycji: 2021-01-20 10:43:47