Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Ankieta projektu Szkoła z Klimatem

Ankieta projektu Szkoła z Klimatem

Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką prof. Mariana Piszczka bierze udział w projekcie Szkoła z Klimatem, który ma na celu m.in. uwrażliwienie młodzieży na kwestie ochrony środowiska oraz aktywizację do działania w tym kierunku.

Nasi uczniowie chcą działać, aby - poprzez wprowadzenie zmian adaptacyjnych - zmniejszyć negatywne skutki zmian klimatycznych lub w jak największym stopniu im zapobiec, a także zwiększyć bioróżnorodność terenu wokół szkoły oraz edukować ekologicznie społeczność szkolną.

W projekcie kluczowe jest poznanie opinii społeczności szkolnej oraz wszystkich osób z nią związanych, ponieważ ważne jest, aby zmiana, która ma szansę zajść, była działaniem wspólnym i przemyślanym.

Dlatego też nasi uczniowie stworzyli ankietę i proszą wszystkich swoich kolegów i koleżanki, nauczycieli, wychowawców z internatu, pracowników szkoły oraz internatu, rodziców, absolwentów czy też osoby zamieszkujące okolice szkoły o udzielenie odpowiedzi na skonstruowane przez nich pytania. Zajmie to tylko chwilę, a na pewno przyczyni się do pozytywnej zmiany.

Działajmy razem!

Wypełnij ANKIETĘ

 

foto: Jan Huber, żródło: unsplash

Data dodania: 2021-04-07 11:29:47
Data edycji: 2021-04-07 11:41:11
Ilość wyświetleń: 837

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej