Bieg po zdrowie - kilometry pomocy dla Patrycji

Zachęcamy do wzięcia udziału w biegu charytatywnym dla chorującej na mukowiscydozę Patrycji Kaniewskiej, który odbędzie się w sobotę 23 października 2021 w Parku Szczodre, w Długołęce.

Impreza będzie trwała od godziny 9.00 do 16.00, dystans biegu to 5 kilometrów, w programie są przewidziane również nordic walking, biegi dla dzieci, grill, kawiarenka i inne atrakcje. Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest rejestracja zawodnika i wpłacenie 45 złotych tytułem opłaty wpisowej, która zostanie przekazana na rzecz pokrycia kosztów leczenia Patrycji.

Poniżej znajdziecie link do rejestracji w biegu, należy wypełnić go indywidualnie, w rubryce „klub” wpisując „LO XIV”. W biegu będzie uczestniczyła Pani profesor Dominika Macalik, do której prosimy zgłaszać swoją gotowość uczestnictwa, przesyłając wiadomość w Librusie.

Bieg po zdrowie- kilometry pomocy dla Patrycji – formularz rejestracyjny

Data dodania: 2021-10-09 21:53:44