Biegówki z 1D i 3B+

Biegówki  z 1D i 3B+

W dniu 28.03.2022 klasa 1D i 3B+ była na wycieczce klasowej w Jakuszycach. Oczywiście celem wyjazdy było zapoznanie uczniów klasy 1D z narciarstwem biegowym, sposobem poruszania się na trasach biegowych i poznanie szlaków narciarskich w Górach Orlickich. Dla klasy 3B+ był to już kolejny wyjazd na biegówki i doświadczenie mieli większe. W trakcie szkolenia okazała się, że poziom umiejętności niektórych uczniów pozwolił na przebiegnięcie bardziej zaawansowanych i dłuższych tras już w drodze do naszego celu. Odpoczynek przy schronisku Orle i wylegiwanie się na słońcu na ławkach pomógł w decyzji aby większość uczniów zdecydowało się na powrót do Polany Jakuszyckiej dłuższą i ciekawszą trasą. Wysiłek był warty bo pogada była śliczny a warunki na trasie jak na tą wiosnną dodatnią temperaturę bardzo dobre. Opiekunami i organizotorami wyjazdu byli Profesor Jacek Jasiński, Profesor Bogdan Solecki, Profesor Marek Markowski Dominika Macalik.

Data dodania: 2022-03-29 13:35:00
Data edycji: 2022-04-04 22:12:18