Borys Sobieraj laureatem 7. edycji ADAMED SmartUp

Młodzi, zdolni, ambitni. Są zwycięzcami licznych olimpiad i konkursów przedmiotowych. Pasjonują się naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Uczestniczą w wielu pozaszkolnych zajęciach naukowych, a w wolnych chwilach grają na instrumentach muzycznych, tańczą i trenują różne dyscypliny sportowe. Tak pokrótce można scharakteryzować zwycięzców tegorocznej edycji programu ADAMED SmartUP - piszą organizatorzy konkursu ADAMED SmartUp.

Podczas gali finałowej, która odbyła się 2 września 2021 r., poznaliśmy dziesięcioro laureatów, wśród których znalazł się również Borys Sobieraj z klasy 3C.  Cała dziesiątka weźmie udział w całorocznym programie indywidualnych konsultacji edukacyjnych. Każdy z laureatów będzie uczestniczył w zajęciach i warsztatach dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wybranej ścieżki rozwoju.

Gratulujemy ogromnego sukcesu!

1 września 2021 r. została otwarta rejestracja do 8. edycji programu. Do udziału zachęcamy uczniów z całej Polski w wieku 14-19 lat, którzy są zainteresowani naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Natomiast od października wystartuje nasza kolejna gra rekrutacyjna online, w której zarejestrowani użytkownicy będą mogli zbierać punkty za poprawnie rozwiązane zadania naukowe. W styczniu 2022 roku osoby z najlepszym wynikiem zaprosimy do kolejnych etapów rekrutacji. Otrzymają one szansę na zakwalifikowanie się do przyszłorocznego letniego obozu naukowego.

Życzymy powodzenia!

Data dodania: 2021-09-05 14:03:37