Ceramika z Czternastki na kiermaszu charytatywnym

Prace ceramiczne uczniów Czternastki dołączyły do oferty kiermaszu świątecznego Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Kiermasz odbywa się od 17 grudnia 2021 na terenie centrum handlowego „Magnolia”. Wśród oferowanych tam produktów można znaleźć ozdoby świąteczne, kartki okolicznościowe i drobne upominki.

Przekazane Fundacji wyroby ceramiczne zostały wykonane przez uczniów w ramach zajęć artystycznych pod kierunkiem Pani prof. Agnieszki Marciniak-Kucharskiej. Bardzo dziękujemy Pani profesor za współpracę i pomoc w zapakowaniu kruchych dzieł sztuki. Podziękowania za szczególne zaangażowanie w tę inicjatywę należą się również Wiktorii Piątek z klasy III E + i Zuzannie Trylińskiej z klasy II C.

Data dodania: 2021-12-18 22:37:48
Data edycji: 2021-12-18 22:48:12