Chemeo - uniwersalna aplikacja do nauki chemii

Doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy kochają chemię (także bez wzajemności): Piotr Perski z klasy 3A+ wraz z uczniami Liceum Ogólnokształcącego nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu oraz Liceum Ogólnokształcącego nr III w Ostrołęce w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii stworzyli chemeo -  świetną aplikację pomocną w nauce chemii.

Dzięki niej znajdziecie w jednym miejscu wszystkie przydatne informacje - tablice chemiczne, teorię, przeróżne narzędzia, m.in. kalkulatory, modele 3D i wiele, wiele innych.

Aplikacja jest przeznaczona dla tych, którzy zgłębiają chemię na każdym poziomie - od podstawowego do olimpijskiego. Jest zatem odpowiednia dla uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także studentów i studentek.

Posłuchajcie, jak Piotr Perski i Jakub Krajanowski opowiadają o swoim projekcie redaktorom Radia Wrocław.

Gratulujemy pomysłu i zachęcamy do pobrania aplikacji Chemeo!

Data dodania: 2022-03-27 16:18:01
Data edycji: 2022-03-27 16:38:31