Czternastka ponownie na pierwszym miejscu Dolnośląskiego Rankingu Perspektyw

Już po raz dwudziesty drugi LO XIV zdobyło pierwsze miejsce w Dolnośląskim Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy 2021”! W imieniu społeczności Czternastki nagrodę odebrała (zdalnie) pani dyrektor Anna Maćkowska. W swoim wystąpieniu  serdecznie podziękowała wszystkim tym, których zaangażowaniu zawdzięczamy kolejne zwycięstwo w rankingu.

„Szkoła to przede wszystkim ludzie: ambitni i zdolni uczniowie, ich rodzice, którzy wspierają ich w osiągnięciu sukcesu, pracowici oraz pełni pasji nauczyciele i wychowawcy, a także pracownicy administracji i obsługi, którzy w trudnym czasie pandemii zadbali o to, by nauka w naszej szkole była bezpieczna ” - powiedziała pani dyrektor.

Podkreśliła, jak wielkie znaczenie ma dla wyników osiąganych przez LO XIV szkolny program wspierania uzdolnień, opracowany i wdrożony podczas kadencji poprzedniego dyrektora Czternastki, pana dyrektora Marka Łaźniaka, i prowadzony od siedemnastu lat przez grono doświadczonych pedagogów naszego liceum we współpracy z wrocławskimi uczelniami wyższymi. Sześćdziesięciu dwóch tegorocznych finalistów olimpiad przedmiotowych stanowi doskonałe świadectwo skuteczności programu oraz działań podejmowanych przez całą społeczność Czternastki.

Gratulujemy i dziękujemy Wam wszystkim za wspaniałą pracę! To dzięki Wam jesteśmy najlepsi!

Data dodania: 2021-03-08 20:33:30
Data edycji: 2021-03-09 15:26:43