Dzień Edukacji Narodowej

14 października we wszystkich szkołach w Polsce obchodzono Dzień Edukacji Narodowej, który jest powszechnie znany pod nazwą Dzień Nauczyciela. Stanowi on okazję do wyrażenia wdzięczności za trud edukacji, który Bohaterowie tego dnia nieustannie podejmują. W tym roku RSU przygotowała dla Profesorów XIV LO szczególne upominki.

Każdy z nauczycieli otrzymał własnoręcznie wykonany, spersonalizowany kubek. Jak widać na załączonych zdjęciach, przypadły one do gustu naszego Grona Pedagogicznego.

Profesorowie otrzymali także kartki z życzeniami z okazji ich święta, które razem z kubkami zostały wręczone w przeddzień tego święta.

Dodatkowo uzdolnieni informatycznie członkowie RSU przygotowali tapety z życzeniami dla Nauczycieli, które 13 października o poranku znalazły się na monitorach wszystkich komputerów w naszej szkole.

Ponadto RSU przygotowała grę dla uczniów – „Nauczycielskie Bingo”. Każda klasa otrzymała arkusze do zabawy, na których wypisane są teksty często wypowiadane przez Nauczycieli.

Naszym Szanownym Profesorom raz jeszcze dziękujemy za ich nieocenioną pracę i składamy najlepsze życzenia.

Data dodania: 2021-12-12 17:52:59
Data edycji: 2021-12-12 17:54:09