Dzień Integracji i wspólnego piknikowania w Czternastce!
Dzisiejszy dzień upłynął nam pod znakiem świetnej zabawy, integracji i wspólnego spędzania czasu.
Nie zabrakło emocjonujących gier i zabaw, a prawdziwą furorę zrobiła wspólnie zatańczona Belgijka! Uczestnicy mogli również skosztować pysznych gofrów oraz przysmaków z grilla.
Dzięki bonom ufundowanym przez Pasibus oraz wsparciu Rodziców z naszej Rady Rodziców całe wydarzenie przebiegało w atmosferze radości, życzliwości i doskonałej zabawy.
Serdecznie dziękujemy RSU za organizację tego wyjątkowego dnia i stworzenie okazji do wspólnego świętowania!