Czcionka:

Kontrast:

Finał akcji ''Paczka dla Lwowiaka''

1 grudnia 2021 odbył się finał szkolnej zbiórki w ramach akcji  „Paczka dla Lwowiaka”.

Uczniowie klasy II F wraz z Panią prof. Ewą Widun spakowali kartony, do których przez ostatnie dni zbieraliśmy żywność trwałą i artykuły higieniczne dla osób z okolic Lwowa, będących w trudnej sytuacji materialnej - rodzin z dziećmi, seniorów, wychowanków domów dziecka i pacjentów hospicjum. Nasze dary są więc już w drodze i wkrótce trafią do potrzebujących.

Przy organizacji akcji pomagali uczniowie klasy II F: Maja Przerywacz, Barbara Szynglarewicz, Karolina Nidzgorska, Mateusz Sobkowiak, Amelia Leszczyńska oraz Mateusz Karłowicz.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę.

Data dodania: 2021-12-18 22:05:16
Data edycji: 2021-12-18 22:08:34

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych - ograniczenia związane z covid 19 (obowiązują od 15 grudnia 2021 r.)

aktualności i informacje