Finał konkursu ''Ośmiu Wspaniałych''

15 lipca 2024 odbyła się uroczysta gala podsumowująca 30. edycję Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” organizowanego przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Wśród wyróżnionych grup wolontariuszy znalazło się nasze Szkolne Koło Wolontariatu LO XIV reprezentowane podczas konkursu przez Magdalenę Kotas, Zuzannę Trylińską i Maję Przerywacz. W ich zastępstwie nagrdę odebrały Nikola Kalicka, Stefania Kostynenko i Natalia Szymańska. W kategorii indywidualnej wyróżniona została nasza absolwentka Natalia Chrzanowska.

Podczas gali, laureaci oraz wyróżnione grupy otrzymali gratulacje, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka i przewodniczącej Rady Miejskiej Agnieszki Rybczak.

Jury konkursu oceniało kandydatów nie tylko na podstawie zgłoszeń, ale także przeprowadzało z nimi rozmowy. Brano pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność inspirowania innych do działania na rzecz wolontariatu.

Data dodania: 2024-05-20 21:04:49
Data edycji: 2024-05-20 21:16:34