Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

W dniu 10.10.23r ,w Olszynie k/Lubania, odbył się Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Dziewczęta biegły po 1000m a chłopcy pokonywali dystans po 1500m. Startowało 19 szkół ponadpodstawowych, które uzyskały awans we wcześniejszych eliminacjach. Reprezentacja dziewcząt zajęła bardzo dobre 4 miejsce a chłopcy wywalczyli brązowy medal pierwszy raz w historii szkoły.
Reprezentacja dziewcząt: Olga Kraszewska kl.2A2, Alicja Pisarek kl.3A2,Maria Cichosz, Martyna Papierska kl.3B,Emilia Ciecierska kl.1A1Amelia Ciecierska kl.1B3 oraz Maja Grzęda kl.1B3. Opiekunem był Bogdan Wilk.
Reprezentacja chłopców: Stanisław Żugaj kl.3B, Filip Szczepański kl.2A2, Kacper Domagała kl.2B3, Mateusz Feczan kl.3A, Michał Lajks kl.1C, Piotr Ziemiańczuk kl.2B3 oraz Franciszek Piotrowski kl.3A.
Gratulacje dla wszystkich uczennic i uczniów za wielką wolę walki.
Opiekun reprezentacji chłopców: L. Zdziebło
Data dodania: 2023-10-10 22:42:17