Finał zbiórki karmy dla zwierząt z Ukrainy

Od 14 do 18 marca 2022 w naszej szkole trwała akcja charytatywna zbiórki karmy na rzecz potrzebujących zwierząt z ukraińskiego schroniska pod Lwowem.

W tym czasie chętne osoby mogły wesprzeć potrzebujące zwierzęta z Ukrainy przekazując karmę i przydatne akcesoria. Całość zebranych darów została przekazana w piątek 18 marca Stowarzyszeniu Ochrony Zwierząt Ekostraż we Wrocławiu.

W sobotę 19 marca 2022 karmę i inne potrzebne rzeczy zebrane przez Ekostraż zawiozłam do Medyki, na granicę z Ukrainą. Przekazałam do konwoju humanitarnego jadącego dalej do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Pomogłam w transporcie uratowanych zwierząt z Ukrainy. Na pokład busa przyjęłam psy z Charkowa i Sum, piętnastu czworonożnych pasażerów. Zwierzęta są już bezpieczne pod opieką fundacji.

Dziękuję za zaangażowanie  w akcję pomocy dla zwierząt z Ukrainy.

Dominika Macalik

Data dodania: 2022-03-30 18:04:44