Gala IX Dyktanda Niepodległościowego

Znamy już nazwiska laureatów IX Dyktanda Niepodległościowego, które po raz czwarty zorganizowaliśmy dla uczniów dolnośląskich szkół. Gratulujemy laureatom, ich naukowym opiekunom i dziękujemy wszystkim szkolnym koordynatorom, a także polonistom, którzy sprawdzali dyktanda po etapie szkolnym. Szczególne podziękowania należą się również Wojewódzkiej Komisji Konkursu, która sprawdziła dyktanda 152 uczniów.

Dziękujemy także uczniom klasy 3A2 i szkolnemu koordynatorowi, prof. Irenie Dulębie.

Niestety, ze względu na pandemię Gala IX Dyktanda Niepodległościowego również w tym roku będzie miała formę filmu opublikowanego na szkolnym kanale YouTube. Jego premiera odbędzie się w piątek, 19 listopada r. o godz. 16:00. Link do filmu został przesłany koordynatorom w osobnym e-mailu. Będzie można go obejrzeć również w kolejnych dniach.

Dyplomy dla uczniów, ich opiekunów i koordynatorów oraz nagrody dla laureatów zostaną przekazane szkołom lub wysłane pocztą.

Gala IX Dyktanda Niepodległościowego - link do filmu

Lista laureatów IX Dyktanda Niepodległościowego