Ilona Skulska - wicemistrzyni Polski w Tańcach Latynoamerykańskich

Szkoła to nie tylko rankingi i oceny – to również przestrzeń do rozwijania swoich pasji. W szczególny sposób kibicujemy tym uczniom, którzy potrafią pogodzić ambicje naukowe i wysokie wymagania z rozwijaniem wasnych zainteresowań. Dzieje się to często poza szkołą, w klubach sportowych i tanecznych. Do takich osób – zdyscyplinowanych i doskonale zorganizowanych – należy Ilona Skulska z klasy 2G, która obecnie zajmuje 1. miejsce w rankingu Grand Prix turniejów w Polsce. Lista zdobytych przez Ilonę tytułów jest imponująca:  mistrzyni Polski (10-11 lat), II wicemistrzyni Polski w Tańcach Standardowych (12-13 lat), II wicemistrzyni Polski w 10 Tańcach (12-13 lat), II wicemistrzyni Polski w Tańcach Latynoamerykańskich (14-15 lat). Obecnie jest wicemistrzynią Polski w Tańcach Latynoamerykańskich (16-18 lat) oraz wicemistrzynią Polski w 10 Tańcach (16-18 lat), a także zwyciężczynią wielu prestiżowych krajowych i międzynarodowych turniejów tanecznych.

Informacje o wszystkich sukcesach Ilony

Życzymy wytrwałości i kolejnych sukcesów!

Data dodania: 2023-03-15 22:57:50
Data edycji: 2023-03-15 22:59:46