Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele, za nami inauguracja roku szkolnego 2020/21. Było inaczej niż zwykle z uwagi na trudny czas pandemii. Wszystkim obecnym dziękujemy za zachowanie dyscypliny i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, a uczniom klasy 2E za przygotowanie uroczystości pod kierunkiem Alicji Doeringer-Krygier i Katarzyny Duńskiej-Urban. Prowadziły ją Natalia Pospiech i Aleksandra Kwak, a uświetnili swoimi występami: Zuzanna Madurska (2C), Patrycja Wiśniewska (2F), Mateusz Witkowski (2A+) i Julia Borysow (2E). Słowa otuchy wygłosił ksiądz Wojciech Zięba.

Dyrektor Anna Maćkowska w imieniu prezesa Fundacji Czternastki wręczyła dyplomy uczniom, którzy w ramach systemu wspierania uzdolnień otrzymali Stypendium im. Mariusza Łukasiewicza.

Ten rok będzie dla nas wyzwaniem, ale cieszymy się, że możemy wreszcie spotkać się z Wami, by budować nie tylko wirtualne relacje.

Życzymy Wam zdrowia, wytrwałości i sukcesów - nie tylko olimpijskich!

Data dodania: 2020-09-01 22:26:09
Data edycji: 2020-09-02 15:31:46