Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 r. powitaliśmy w naszej auli rekordową liczbę uczniów przyjętych do dziesięciu klas pierwszych, a także uczniów klas drugich, trzecich i – po raz pierwszy od lat – klas czwartych. 16 uczniów, którzy osiągnęli sukcesy naukowe już w szkole podstawowej, otrzymało z rąk Prezesa Fundacji Czternastki, Pana Seweryna Krajewskiego stypendia im. Mariusza Łukasiewicza. Wśród naszych uczniów są również stypendyści programu „Klasa” BNP Paribas.

Do grona nauczycieli dołączyło 11 nowych pedagogów, których powitała dyrektor Anna Maćkowska. Do zespołu kierowniczego dołączyła prof. Irena Dulęba, która przejmie obowiązki wicedyrektor Doroty Banaś.

Mamy nadzieję na dobry rok, choć przed nami wiele nowych wyzwań!

Dziękujemy prof. Sebastianowi Guzowi i uczniom klasy 3A2 za doskonale przygotowaną uroczystość, którą swoimi występami uświetnili: Ksenia Duszeńko, Zuzanna Ploch oraz Matylda Turoń, Andrzej Kudrawiec i Nikola Kruczała.

Zdjęcia: Gabriela Łokuciejewska

Data dodania: 2022-09-05 08:23:48