Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Indywidualne biegi przełajowe

W dniu 13.09.23r na Morskim Oku odbyły się indywidualne biegi przełajowe w ramach Licealiady. W kategorii dziewcząt startowało 122 uczennice z Wrocławia i nasza szkoła zajęła 3 miejsce a w kategorii chłopców(startowało 159 zawodników) - 2 miejsce. Indywidualnie Piotr Ziemieńczuk zdobył srebrny medal a Amelia Ciecierska zajęła bardzo dobre 4 miejsce.

Skład dziewcząt: Amelia Ciecierska kl.1B3,Maria Cichosz kl.4A, Alicja Pisarek kl.3A2, Olga Kraszewska kl2A2, Maria Głód kl.1A3, Emilia Ciecierska kl.1A1, Helena Hojnor kl.4A.

Opiekun: B. Wilk

Skład chłopców: Piotr Ziemieńczuk kl.2B3, Jan Greszta kl.2C, Michał Lajks kl.1C, Kacper Domagała kl.2B3,Yaraslau Pokidau kl.3E, Mirosław Śniegoń kl.1A1, Michał Gomulski kl.1A3, Borys Remian kl2C.