IX Dyktando Niepodległościowe ''Po polsku o historii''

IX Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” w roku szkolnym 2021/2022 będzie się odbywać w trzech kategoriach wiekowych: klas IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Konkurs zostanie przeprowadzany w dwóch etapach: szkolnym i wojewódzkim. Uczniowie rywalizują w ramach swojego województwa.

Zgłoszenia szkół przyjmujemy do 27 września 2021 r.

Rejestracja szkoły odbywa się w osobnym formularzu na stronie internetowej konkursu, dostępnym po kliknięciu w prawym górnym rogu w przycisk „zarejestruj”. Po weryfikacji będzie można się zalogować, pobierać materiały (instrukcje i formularze do pisania dyktanda) oraz - 24 godziny przed etapem szkolnym - poufny tekst dyktanda. Poprzez obecną aplikację szkolna komisja będzie wypełniać protokół elektroniczny po etapie szkolnym.
Zapraszamy do lektury Poradnika dla szkolnego koordynatora Konkursu!

Etap szkolny Konkursu odbędzie się 29 września 2021 (środa), a etap wojewódzki 26 października 2020 (wtorek).

Uroczyste, wojewódzkie podsumowania konkursu odbędą się od 16 do 20 listopada br.
Zapraszamy do lektury Regulaminu IX Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”!

Koordynatorem konkursu w województwie dolnośląskim jest Liceum Ogólnokształcące nr XIV.

Zapraszamy!

Data dodania: 2021-09-23 09:52:10