Jak możemy wesprzeć uczennice i uczniów z Ukrainy

Jeśli masz chęci i siłę do pomocy uczniom w kryzysie uchodźczym, mamy coś Ciebie!
Młodzieżowa Rada Miasta Wrocławia w porozumieniu z Wydziałem Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia opracowała propozycję działań dla uczniów szkół ponadpodstawowych (przy wsparciu pracowników pedagogicznych). Więcej informacji znajdziecie na Librusie, a także na spotkaniu informacyjnym we wtorek 15 marca na długiej przerwie.
Uwaga! Tego samego dnia chcielibyśmy także zrobić zdjęcie w ukraińskich barwach. Zachęcamy do założenia niebieskich bądź żółtych ubrań, ponieważ na zdjęciu będziemy odwzorowywać flagę Ukrainy. Zainteresowanych prosimy o pojawienie się obok głównego wyjścia o godzinie 10:50 (przerwa śniadaniowa).

Data dodania: 2022-03-14 21:56:40
Data edycji: 2022-03-14 21:59:03