Joanna Suwaj laureatką projektu ''Matura na 100 procent''

23 września w Łodzi odbyła się gala IX edycji projektu Fundacji "Zawsze Warto" - "Matura na 100 procent". Laureatami zostało 27 absolwentów z całej Polski, którzy uzyskali na egzaminie maturalnym wyniki powyżej 90%, a co najmniej jeden zdali na 100%. Jedną z najlepszych spośród 268 257 maturzystów okazała się absolwentka LO XIV, Joanna Suwaj. Dyplom wręczył jej prezes Fundacji "Zawsze Warto", Pan Marek Wasiak, a gratulacje od Prezydenta Wrocławia, Pana Jacka Sutryka wraz z przyznanym przez niego stypendium otrzymała z rąk Dyrektora Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych, Pani Ewy Szczęch. Laureatce towarzyszyli rodzice oraz absolwent LO XIV, Cyryl Szatan, w uroczystości wzięła udział Dyrektor Anna Maćkowska, która otrzymała gratulacje dla szkoły.

Joanna Suwaj znalazła się w gronie 5 laureatów z Czternastki z poprzednich edycji: Martyny Leśniak (2020), Pawła Lubasa (2018) orazMartyny Cisakowskiej i Bartka Szylera (2017).

Tytuł finalisty otrzymał w tym roku Konstanty Famulski, a w poprzednich edycjach uzyskali go: Wojciech Pawłowski i Weronika Ploch (2020), Olga Dłużniewska (2019) i Krzysztof Jurdziński (2017).

Gratulujemy!

Lista laureatów projektu "Matura na 100 procent"

Data dodania: 2022-09-25 19:52:29
Data edycji: 2022-09-25 20:06:59