Kiermasz charytatywny

30 października 2019 uczniowie klasy I F oraz II E zorganizowali szkolny kiermasz ciast. Zbierano pieniądze na rzecz chłopca, który choruje na pełnoobjawową cytomegalię wrodzoną. Osoby, które wsparły akcję, przynosząc wypieki lub inne niezbędne rzeczy, to uczennice klasy I F - Emilia Kuśmierczyk, Maria Maciejewska, Blanka Mocek, Liwia Rajczakowska, Krystyna Vynar oraz klasy II E - Jagoda Andrzejewska, Martyna Baranek, Marta Drozd, Martyna Łaskawiec, Justyna Mączyńska, Daria Moskal, Sandra Pelczarska, Ewa Szymańska. Osoby, które sprzedawały wypieki, to Martyna Baranek, Martyna Łaskawiec, Justyna Mączyńska, Daria Moskal, Kinga Szota, Ewa Szymańska oraz Julia Wengierow.

Podczas kiermaszu zebrano 280 złotych. Pieniądze zostały przekazane przez nauczyciela koordynującego na konto chłopca. Akcję koordynowała Martyna Baranek z klasy II E.

Data dodania: 2019-11-12 08:50:26
Data edycji: 2019-11-12 17:46:10