Kiermasz ciast - podsumowanie akcji

We wtorek 20 września 2022 w Czternastce odbył się charytatywny kiermasz ciast.

Można było zakupić słodkości upieczone przez uczniów i nauczycieli, wspierając w ten sposób fundusz leczenia uczennicy naszej szkoły zmagającej się z poważną chorobą.

W ramach akcji udało nam się zebrać kwotę 2407,08 złotych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, organizatorom i kupującym.

Szczególnym zaangażowaniem i niezawodnością w przygotowaniu stoiska i sprzedaży ciast wyróżnili się  Amelia Boczar i Maksymilian Nabzdyk  z klasy II C,  Zuzanna Trylińska z klasy III C , Dawid Dąbecki z klasy III B i Wojciech Romanowski z klasy III A. Popołudniową sprzedaż prowadziły Ksenia Duszeńko z klasy III D, Nikola Kalicka z klasy II E, Weronika Paradzińska z klasy IV D i Maja Przerywacz z klasy III F. Plakat promujący kiermasz przygotowała Julia Niedbała z klasy II A.

Uczniowie, którzy przekazali ciasta na kiermasz to:

Martyna Bereżańska- Skulska z klasy II E, Ludwik Borkowski z klasy II A , Weronika Butler z klasy II E, Ksenia Duszeńko z klasy III D, Karolina Gonera z klasy II A2, Hanna Janiak z klasy II F, Kalina Januszewska z klasy III D, Magdalena Kotas z klasy III D, Wiktoria Łacek z klasy II C, Maksymilian Nabzdyk z klasy II C, Zuzanna Ploch z klasy III D, Milena Płaksej z klasy II C, Jagoda Romejko z klasy II E, Katarzyna Śledzka z klasy II E, Martyna Śledzka z klasy II E, Zuzanna Trylińska z klasy III C, Oliwia Wojstanowicz z klasy II C i Weronika Woźniak z klasy II A2.

Zawsze można na Was liczyć!

Data dodania: 2022-09-28 15:36:34
Data edycji: 2022-09-28 18:24:53