Kiermasz rękodzieła- podsumowanie

1 kwietnia 2023 podczas Dnia Otwartych Drzwi odbył się charytatywny kiermasz rękodzieła przygotowany przez Szkolne Koło Wolontariatu.

Na stoisku kiermaszu można było zakupić biżuterię, drewniane puzzle, grawerowane szkło, ozdoby wielkanocne, ceramikę, obrazy i makramy. Wszystkie przedmioty zostały wykonane ręcznie przez uczniów, rodziców i nauczycieli- Panią Monikę Pukas, Panią Monikę Piechowicz, Carlę Batista Dos Sartos, Inkę Boczar, Natalię Chrzanowską, Huberta Dulskiego, Magdalenę Kotas, Maję Rozwadowską i Macieja Utratę.

W ramach sprzedaży udało się zebrać kwotę 610 złotych, którą przeznaczyliśmy na zakup materiałów dydaktycznych potrzebnych w świetlicy Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali produkty na sprzedaż i opiekowali się stoiskiem.

Data dodania: 2023-04-23 16:05:40
Data edycji: 2023-04-23 16:24:59