Kiermasz wielkanocny

W dniach 12 i 13 kwietnia 2022 w głównym holu szkoły odbył się  wielkanocny charytatywny kiermasz ciast przygotowany przez uczniów klas I D i II D.

W ramach tej akcji udało się zebrać 717 złotych. Cała kwota została przekazana jako darowizna wspierająca fundusz rehabilitacji studentki Jadwigi Pilipczuk zmagającej się z bolesną chorobą pourazową.

( Informacje o beneficjentce)

W przygotowanie i sprzedaż ciast zaangażowali się następujący uczniowie:

Klasa I D - Andrzej Gondek, Jan Kanty Krzyżanowski, Natalia Łata, Martyna Nalepa, Klaudia Wilczyńska i Marta Zioła

Klasa II D -  Magdalena Ciesielska, Ksenia Duszeńko, Kalina Januszewska, Magdalena Kotas, Anna Olszowa, Zuzanna Ploch, Hanna Skóra, Kinga Struś, Krzysztof Ślęczka, Alicja Szymocha, Ronan Weżgowiec i Szymon Wójcik.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kiermasz i wzięli w nim udział kupując ciasto.

Data dodania: 2022-05-11 21:13:15
Data edycji: 2022-05-11 21:19:13