Klimatyczna Szkoła

Uczniowie Czternastki zaangażowali się ostatnio w działalność ekologiczną. Dzięki ekoprojektowi pomysłu Iry Nikolayewy, Agaty Radomskiej i Aleksandry Balcerek, który zwyciężył w konkursie "Klimatyczna Szkoła" organizowanym przez Akademię Samorządów Uczniowskich, chętni uczniowie mogli wziąć udział w interesujących wykładach dotyczących różnych działań na rzecz środowiska. Pod okiem specjalisty dowiedzieliśmy się także, jak poprawić stan tego najbliższego nam otoczenia. W planie naszego projektu był między innymi montaż budek dla owadów, którym zajęli się uczniowie 3A+ pod opieką prof. Małgorzaty Bąk-Chudeckiej. Budki już od kilku dni możemy podziwiać w różnych zakątkach na terenie szkoły, a być może już wkrótce zaobserwujemy ich pierwszych lokatorów.

Data dodania: 2022-07-01 17:26:07
Data edycji: 2022-07-01 17:43:52