Kolejne nagrody dla Zuzanny Madurskiej

Autorka strony Liryczne podszepty, Zuzanna Madurska, stypendystka programu ART GrEco, laureatka II Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj” (2020) oraz zdobywczyni 1. miejsca w Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży za cykl "Korespondencje" (2021), otrzymała ostatnio wyróżnienie zespołu w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla młodzieży, realizowanym w ramach projektu Stowarzyszenie NieZnanych Poetów 2020/2021.

Zuzanna została także niedawno laureatką pierwszego miejsca Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Twórcza Polska i Polonia” (za trzy wiersze wchodzące w skład cyklu „Korespondencje”).

Gratulujemy serdecznie i życzymy nieustającej twórczej weny!

Data dodania: 2021-05-25 15:54:03
Data edycji: 2021-05-25 22:44:59