Kolejny tomik poezji Zuzanny Madurskiej

„Promienie” - taki tytuł nosi drugi (po „Ogrodowych porządkach”) tomik wierszy Zuzanny Madurskiej, uczennicy klasy 2C naszego liceum. Ten zbiór kilkunastu drobnych form poetyckich, pięknie zilustrowany przez Ewę Ziembicką (studentkę grafiki wrocławskiej ASP), jest prawdziwą bibliofilską perełką. Młoda poetka już jako gimnazjalistka została dwukrotną laureatką Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. W. Chotomskiej, a w tym roku otrzymała nagrodę w kategorii „Poezja. Szkoła średnia” w Pierwszym Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Młodzieży „Witkacy. Napisane dzisiaj”. Jej wiersze były drukowane w kwartalnikach literacko-artystycznych „ProLibris” oraz „Afront”. Zuzanna jest również stypendystką 3. edycji Programu Stypendialnego Fundacji Santander. Gratulujemy i niecierpliwie czekamy na kolejne publikacje!

Data dodania: 2020-10-29 10:10:10
Data edycji: 2020-11-02 09:26:55