Koncert Świąteczny

W dniu 14.12.2022 w Internacie LO  Nr XIV odbył się koncert świąteczny, przygotowany przez Młodzieżową Radę Internatu. Odbyły się występy wokalne, wspaniała gra na keyboardzie, gitarze i skrzypcach . Ogromne podziękowania dla  Kseni Duszeńko, Weroniki Hes, Weroniki Mądrej, Krzysztofa Piotrowicza, Aleksandra Plocińskiego i Wojciecha Jacewicza za wspaniałą grę na wymienionych instrumentach. Zgromadzona w sali młodzież wspólnie zaśpiewała kolędy „Cicha Noc”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Bóg się rodzi”, „Lulajże Jezuniu”. Wieczór upłynął w przyjemnym i spokojnym nastroju. Wyrazy uznania dla wychowanków grupy VI:Tomasza Urbańskiego za sprawne, bezproblemowe i profesjonalne przygotowanie sali do występu.

Data dodania: 2021-12-28 17:34:38
Data edycji: 2023-03-31 14:41:10