Koncert Świąteczny - przeżyjmy to jeszcze raz!

Serdecznie zapraszamy na Koncert Świąteczny, który po raz pierwszy odbył się w auli naszej szkoły 22 grudnia 2022 r. Usłyszeliśmy wówczas utwory kolędowe Jacka Kaczmarskiego, Piotra Czajkowskiego oraz Oli Gjeilo, a także tradycyjne kolędy. Wykonali je uzdolnieni muzycznie uczniowie LO XIV pod kierunkiem katechetki, dr Justyny Gleńsk, która jest jednocześnie organistką w kościele NMP na Piasku.

Chcielibyśmy ponownie podzielić się radością muzykowania w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Zaśpiewajmy zatem jeszcze raz, łącząc pokolenia! Na koncert, który odbędzie się 31 stycznia 2023 r. (wtorek) o godz. 17:00. w auli  LO XIV. Zapraszamy rodziców, dziadków i rodzeństwo osób występujących, ale również wszystkich chętnych!

Data dodania: 2023-01-25 11:59:06
Data edycji: 2023-01-25 12:29:53