Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Legimi w e-Czytelni

Legimi w e-Czytelni

Miło nam poinformować, że w ramach projektu e-Czytelnia/WSBSz został wznowiony dostęp do największego polskiego serwisu z literaturą Legimi. Czytelnikom, którym wygasł już dostęp do Legimi na koncie Integro pojawił się już nowy kod do pobrania. Wszystkim pozostałym czytelnikom nowy kod będzie dostępny po wygaśnięciu aktualnego.

 

Przypominamy, że e-CZYTELNIA umożliwia poprzez katalog WSBSz - INTEGRO dostęp do ponad 70 000 tytułów z Legimi, do prawie 6000 tytułów Wolnych Lektur oraz do całej bazy Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej. Nowością w tym roku jest możliwość korzystania również z audiobooków (Legimi). Z książek tych mogą korzystać czytelnicy posiadający indywidualne konto w katalogu. Tymczasowe hasła dostępu do konta w INTEGRO generuje z systemu nauczyciel bibliotekarz.

 

Wyszukiwanie dokumentów elektronicznych e-CZYTELNI odbywa się w taki sam sposób jak i innych publikacji tradycyjnych Katalogu Centralnego WSBSz. Z ebooków i audiobooków Legimi korzystamy poprzez specjalną aplikację zainstalowaną na komputerze, smartfonie, tablecie czy czytniku.

 

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do biblioteki :-)

Zespół bibliotekarzy


Data dodania: 2021-03-16 08:32:51
Data edycji: 2022-12-06 13:52:45
Ilość wyświetleń: 1000

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook