Licealiada w piłce nożnej halowej chłopców

15.01.20r. na hali sportowej przy ul. Parkowej we Wrocławiu został rozegrany turniej piłki nożnej chłopców. Startowały 32 szkoły ponadpodstawowe.  W pierwszym meczu wygraliśmy 1:0 z ZS nr 1 (szkoła sportowa) -  bramka: B. Kowal; w drugim, z ZS nr 8, 4:1  - bramki: J. Kryszak-3 i B. Kowal-1;  w trzecim przegraliśmy z VII LO 0:2. W grupie zajęliśmy 2 miejsce i awansowaliśmy do dalszego etapu rozgrywek. Następnie wygraliśmy 3:1 (bramki: J. Kryszak -2 i B. Kowal -1) z II LO, awansując do turnieju finałowego, który odbył się 17.01.20r.

W tych zawodach startowało 8 najlepszych drużyn z Wrocławia. Niewiele brakowało, aby awansować do najlepszej „czwórki” turnieju. Przegraliśmy 1:2 z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących z ul. Drukarskiej (bramka: M. Tkocz). W drugim meczu nie wykorzystaliśmy wielu sytuacji bramkowych, co zakończyło się przegraną 0:1. W trzecim meczu był wynik remisowy 0:0, choć też stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji strzeleckich. Reprezentacja zagrała z wielkim zaangażowaniem, za co należą się uczniom  słowa uznania. Gratulacje!

Opiekun reprezentacji: L. Zdziebło

Data dodania: 2020-01-27 20:19:07