Mamy nowego Rzecznika Praw Ucznia

W naszej szkole od wielu lat istnieje funkcja Rzecznika Praw Ucznia. Obejmuje ją wybrany przez uczniów nauczyciel, którego zadaniem jest pomaganie uczniom w komunikacji z innymi pracownikami szkoły oraz w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Wybory zostały przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski w dwóch turach. Najpierw każda klasa wskazała swoją propozycję, a następnie spośród dwóch kandydatek (pani prof. Elżbieta Osarczuk oraz pani prof. Daria Murlikiewicz), które zostały wybrane przez największą liczbę klas, cała społeczność szkolna wybrała Rzecznika Praw Ucznia.

W tym roku w głosowaniu zwyciężyła pani prof. Daria Murlikiewicz, której gratulujemy i dziękujemy za chęć zajmowania tego stanowiska i zaufanie, jakim cieszy się wśród uczniów.

Data dodania: 2022-09-25 20:57:26
Data edycji: 2023-03-08 21:03:26