Mamy wicemistrzynie Wrocławia w Licealiadzie 2021/2022 w tenisie stołowym!

Reprezentacja dziewcząt naszego liceum – Weronika i Kasia Ożga – zdobyły zaszczytny tytuł wicemistrzyń Wrocławia w tenisie stołowym w rozegranych 24.03.22 zawodach w LO nr V. Dziewczęta będą reprezentować szkołę w zawodach strefy wrocławskiej (1/2 dolnośląskich) w Brzegu Dolnym.

Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy rozpoczęli rozgrywki w trzyzespołowych grupach (po dwie grupy dziewcząt i chłopców). Dziewczęta rywalizowały z Liceum Służb Mundurowych i LO nr XV. Chłopcy natomiast z Liceum Sportowym Gimbasket i SMS Junior. Po wyjściu z grup kontynuowali grę o miejsca w ścisłym finale.

Chłopcy, Tomek Żyła i Bogdan Bovt, zajęli IV miejsce. Zabrakło tak niewiele, by znaleźć się na podium. Wykazali się znakomitymi umiejętnościami technicznymi i ogromnym zaangażowaniem!

Gratuluję!

Joanna Mamotiuk