Mariusz Masłosz w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Raport pana prof. Mariana Piszczka: "Był ósmy kwietnia 2022 roku, szósta rano. Trójka dzielnych uczennic z klasy 3C i jeden, równie dzielny, uczeń tej samej klasy, w trzech różnych miastach, szykowali się do udziału w II etapie Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
Zawody w sekcji "Ochrona i inżynieria środowiska" wygrał Mariusz Masłosz, który tym samym awansował do finału olimpiady. Serdecznie gratuluję.
Tymczasem na terenie przyszkolnym ... można się spotkać z fiołkiem wonnym."

Serdecznie gratulujemy Mariuszowi i obiecujemy trzymać kciuki za jego sukces w finałowych zmaganiach! Dziękujemy też panu prof. Marianowi Piszczkowi, szkolnemu koordynatorowi olimpiady, i razem z nim zachęcamy do podziwiania fiołków wonnych, pierwiosnków, barwinków, żonkili oraz mahonii, które dzielnie ozdabiają "teren przyszkolny", nie bacząc na zmienną pogodę i spaliny.

Data dodania: 2022-04-11 21:08:49
Data edycji: 2022-04-11 21:12:08