Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Martyna Leśniak laureatką VII edycji projektu

Martyna Leśniak laureatką VII edycji projektu

 

Uczennica Czternastki, Martyna Leśniak, znalazła się w gronie 24 najlepszych tegorocznych maturzystów, wyłonionych spośród 259 272 zdających! Tym samym została laureatką VII edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”, realizowanego przez Fundację Zawsze Warto we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną. Projekt ma na celu wyróżnienie i docenienie najlepszych z najlepszych corocznych maturzystów, a także środowisk, które tworzą warunki do osiągania tak znakomitych wyników. Tytuły finalistów tegorocznej edycji uzyskało również dwoje innych uczniów XIV LO - Wojtek Pawłowski i Weronika Ploch.

 

Z powodu pandemii w uroczystym rozdaniu nagród, które odbyło się 25 września w Katowicach, mogła być obecna tylko część laureatów. Pozostali uczestniczyli w Gali VII edycji projektu „Matura na 100 procent” on-line.

Transmisję z wydarzenia można obejrzeć na: https://www.youtube.com/watch?v=ZEJA3OOIBBI&feature=youtu.be

 

Martyna Leśniak – prócz nagród przewidzianych w regulaminie projektu „Matura na 100%” - otrzymała list gratulacyjny oraz dziesięciomiesięczne stypendium od Prezydenta Wrocławia, pana Jacka Sutryka. Pan Prezydent przekazał także pani dyrektor Annie Maćkowskiej list gratulacyjny, w którym podziękował Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu za wspaniałą pracę edukacyjno-wychowawczą.

 

Gratulujemy naszej Laureatce oraz pozostałym wyróżnionym. Życzymy Wam kolejnych sukcesów, zrealizowania planów i powodzenia w zmienianiu świata na lepsze!

Tego samego życzymy również gronu naszych Pedagogów, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak imponujących wyników.

 

Lista laureatów projektu „Matura na 100%” z poprzednich lat: http://zawszewarto.pl/laureaci-projektu/

 

Szczegóły dotyczące założeń i Regulamin projektu „Matura na 100 procent”: http://zawszewarto.pl/matura-na-100-procent/

 

Data dodania: 2020-10-07 13:44:00
Data edycji: 2020-10-08 20:10:04
Ilość wyświetleń: 1032

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook