Międzynarodowe Zawody Matematyczne ''Naboj''

Miło nam poinformować o wynikach międzynarodowych zawodów matematycznych Naboj.

Drużyny reprezentujące naszą szkołę osiągnęły następujące wyniki:

W kategorii juniorów:

1) 4. miejsce wśród drużyn startujących we Wrocławiu (na 33 drużyny), 9. miejsce w Polsce (na 105 drużyn), 17. miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 475 drużyn) zajęła drużyna w składzie: Mateusz Jurach, Karol Żeleźnik, Magdalena Nieplowicz, Florian Bednarz, Adam Biel.

2) 16. miejsce wśród drużyn startujących we Wrocławiu (na 33 drużyny), 54. miejsce w Polsce (na 105 drużyn), 161. miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 475 drużyn) zajęła drużyna w składzie: Jagoda Białek, Justyna Rojek-Nowosielska, Weronika Hes, Mateusz Feczan, Hanna Zając.

W kategorii seniorów:

1) 4. miejsce wśród drużyn startujących we Wrocławiu (na 33 drużyny), 11. miejsce w Polsce (na 105 drużyn), 17. miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 468 drużyn) zajęła drużyna w składzie: Rafał Mańczyk, Jakub Nowak, Marek Muzyka, Oskar Kalinowski, Wojciech Rybak.

2) 16. miejsce wśród drużyn startujących we Wrocławiu (na 33 drużyny), 48. miejsce w Polsce (na 105 drużyn), 122. miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 468 drużyn) zajęła drużyna w składzie: Jan Sas, Maciej Solecki, Marlena Hotloś, Mikołaj Sczogiel, Konrad Sobczak.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły. Jesteśmy z Was dumni!

Koordynator prof. Sebastian Guz

Data dodania: 2023-04-25 02:49:23