Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Mikołajkowa Cukiernia Czternastki - zapraszamy!

Mikołajkowa Cukiernia Czternastki - zapraszamy!

Wielu uczniów naszej szkoły znajduje się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. W Czternastce chcielibyśmy Was na to uwrażliwić, wiemy jednak, że chcąc to zrobić, musimy zacząć od siebie. 

W związku z tym chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w nowym projekcie pod nazwą Mikołajkowa CUkiernia Czternastki. W ramach tego przedsięwzięcia nauczyciele własnoręcznie wypiekają i serwują ciasta, a cały dochód przeznaczany jest na wsparcie najbardziej potrzebujących tego uczniów LO XIV.

Kiermasz odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2019 (czwartek i piątek) na przerwach śniadaniowej i obiadowej. Wszystkie ciasta wydawać będą osobiście nauczyciele przebrani w czapki Mikołaja. A niektórzy nawet za łosia. 

Talony na Ciacha i Kawę będą dostępne w przedsprzedaży już we wtorek i środę 3-4 grudnia na wszystkich przerwach, a pozostałe oczywiście w dniu kiermaszu na specjalnym stoisku prowadzonym przez uczniów klasy 3B. Zapewniamy przynajmniej dziesięć porcji każdego ciasta. Zachęcamy Was do zakupu nawet kilku porcji. Ciasta pakujemy także na wynos! Zabierz drugą porcję dla kolegi z internatu, a trzecią dla mamy!   

Akcja wolontariatu nauczycieli prowadzona jest we współpracy z zespołem psychologów i Radą Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z mikołajkową tradycją Samorządu wszystkie talony biorą udział w loterii – wygrywać można nieprzygotowania, zwolnienia z kartkówek i bluzy z logo szkoły. W akcji biorą również chętni nauczyciele, których ciasta nie zmieściły się w tegorocznym menu.

Czternastka – pomagamy naszym uczniom.

Data dodania: 2019-12-03 08:37:21
Data edycji: 2019-12-03 08:48:26
Ilość wyświetleń: 1081

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook