Mistrzostwa Wrocławia Szkół w Łyżwiarstwie Szybkim.

Czternastka to kuźnia olimpijczyków - ale brylujemy we Wrocławiu także w sporcie.
Igrzyska Olimpijskie zostawiamy profesjonalistom, lecz Licealiada jest nasza!!! Potwierdziliśmy to w Mistrzostwach Wrocławia Szkół w Łyżwiarstwie Szybkim.
Wśród 21 reprezentacji szkolnych ekipa XIV LO okazała się bezkonkurencyjna. Dziewczęta zdobyły złoty medal, a chłopcy srebrny. W klasyfikacji łącznej nikt nam nie zagroził.
Sport w Czternastce od lat ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Łączenie nauki z innymi aktywnościami to dla nas chleb powszedni. Udowadniamy, że i tu NIEMOŻLIWEGO NIC DLA NAS NIE MA ?
Mistrzyniami Wrocławia zostały: Julia Maria Borkowska, Diana Tronko, Natalia Chrzanowska, Helena Ciesielska i Alicja Dobrucka.
Srebrni mężczyźni wystąpili w składzie: Bohdan Bovt, Piotr Kruszyński, Stanisław Nowakowski i Łukasz Konieczka.
Nad całością czuwał prof. Jacek Jasiński.
Gratulujemy!
Data dodania: 2021-11-18 22:00:00