Nagrody w konkursie na najlepszy Samorząd Uczniowski i w konkursie ''Zielone Szkoły''

Podczas XI sesji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia w Sali Sesyjnej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Nowym Ratuszu przedstawicielki LO XIV, Zuzanna Burzyńska i Łucja Wenc odebrały nagrodę za zajęcie I miejsca ex aequo w konkursie "Zielone Szkoły" oraz za zajęcie II miejsca w konkursie na najlepszy wrocławski Samorząd Uczniowski. Podziękowania dla prof. Mariana Piszczka odebrała dyrektor Anna Maćkowska. Gratulacje składali nam organizatorzy konkursów oraz radna Rady Miejskiej Miasta Wrocławia, Ewa Wolak. Mieliśmy również okazję uwiecznić dwóch uczniów Czternastki - radnych tej kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Wrocławia: Mariusza Masłosza i Mikołaja Pałacha. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działania na rzecz szkolnej społeczności i ekologii!

Data dodania: 2021-10-02 13:27:45
Data edycji: 2021-10-02 13:46:12