Nasi uczniowie grają w finale strefy wrocławskiej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w badmintonie

Czteroosobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców w badmintonie w połowie listopada wzięły udział w największych we Wrocławiu zawodach badmintonowych dla szkół. Z satysfakcją odebraliśmy kolejne punkty do rankingu międzyszkolnego, tym razem za piąte miejsca. W tym roku stać nas było tylko na wyjście z 4-drużynowych grup, bowiem przeciwników w rundzie pucharowej wylosowaliśmy bardzo pechowo. Pozostaje zadowolenie z dobrej gry, godnego reprezentowania szkoły, świetnej zabawy na sportowo. W przyszłym roku się odegramy :)

Na zdjęciu od lewej reprezentanci LO nr XIV: Leon Lepkowski, Milena Derechowska, Jakub Kryszak, Katarzyna Trzos, Magdalena Garczarek i – na pierwszym planie – Wiktor Wojnar.

Jacek Jasiński

Data dodania: 2019-12-17 19:29:59