Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Obóz naukowy dla klas prawnych

Obóz naukowy dla klas prawnych

Po długiej (najstarsi nie pamiętają więc za długiej) przerwie wśród oferty działań edukacyjnych dla klas prawnych, pojawiła się propozycja udziału w obozie naukowym. Ponieważ lista uczestników bardzo szybko się zapełniła, w dniach 10-13 marca odbył się obóz naukowy, na którym królowały prawo i nauki społeczne choć czasu dla uznanej królowej nauk nie zabrakło. Miejsce, w którym gościliśmy to urokliwy ośrodek wypoczynkowy w Łężycach. Podczas obozu mieliśmy okazję zgłębiać różnorodne obszary prawa, poczynając od podstawowych zagadnień konstytucyjnych, przez kwestie praw człowieka, aż po zagadnienia związane z prawem międzynarodowym. Dzięki wykładom i ćwiczeniom praktycznym mogliśmy nie tylko zrozumieć teorie prawne, ale także nauczyć się je stosować. Dodatkowo mieliśmy możliwość uczestniczenia w lekcjach matematyki, które były prowadzone w sprzyjającej atmosferze.
Warto dodać, że ośrodek, w którym odbywał się obóz, stwarzał doskonałe warunki do nauki i integracji z innymi uczestnikami z uwagi na jego świetne wyposażenie. Położony w malowniczej okolicy, otoczony zielenią i spokojem, ośrodek ten zapewniał nie tylko inspirującą atmosferę, ale także wszelkie udogodnienia potrzebne do efektywnej nauki. Ponieważ łączyliśmy pracę z wypoczynkiem, mieliśmy przyjemność zwiedzać urokliwą miejscowość uzdrowiskową - Duszniki Zdrój. Spacerując po jej malowniczych uliczkach, mogliśmy delektować się wodą zdrojową, pięknem przyrody i podziwiać zabytki. Wypoczynek po wielogodzinnych zajęciach umożliwiało nam korzystanie ze strefy SPA, co stanowiło doskonałą odskocznię od intensywnych zajęć.
Dzięki udziałowi w obozie naukowym zyskaliśmy nie tylko nową wiedzę, ale także cenne umiejętności, które z pewnością będą miały pozytywny wpływ na naszą przyszłość edukacyjną i zawodową.
Dziękujemy naszym wykładowcom i czekamy na kolejną edycję!

Nadia Czuper kl 1D2

Data dodania: 2024-03-24 21:04:15
Data edycji: 2024-03-30 09:36:20
Ilość wyświetleń: 148

Rada Samorządu Uczniowskiego

Biblioteka i czytelnia

Wynajem obiektów sportowych

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej