ODWILŻ 2024

Z ogromną dumą pragniemy podzielić się z Wami podsumowaniem niezwykłego wydarzenia - Rewii Talentów "Odwilż". To był czas pełen pasji, emocji i niezwykłych talentów, które rozświetliły nasze serca i umysły.

Od pierwszych chwil tego magicznego show po ostatnie brawa, byliśmy świadkami niezwykłej kreatywności i talentu naszych uczestników. Nie zwlekając dłużej, zapraszamy was do zapoznania się z werdyktem.

Miejsce 3 zajęli ex aequo Krzysztof Rybak oraz gitarowo-wokalny duet Wojtków - Jacewicza i Smarzewskiego. Krzysztof został szczególnie doceniony przez publiczność za swoją oryginalność i świetne ruchy taneczne. Jury doceniło dwóch Wojtków za świetne autorskie teksty i doskonałą koordynację, zarówno między sobą, jak i swoimi instrumentami
Miejsce 2 ex aequo zajęły 2 zespoły : Rdza, która już przyzwyczaiła nas do świetnych brzmień i genialnego wokalu. Na 2 stopniu z nimi uplasował się internatowy zespół w składzie: Aleksander Płociński, Weronika Lis, Jakub Arcimowicz, Krzysztof Piotrowicz i Wojciech Jacewicz, który zachwycił nas swą sensacyjną energią.
Pierwsze miejsce bezapelacyjne należy się mistrzowskiej parze Ilonie Skulskiej i Panu prof. Łukaszowi Kraulowi, za niesamowity pokaz tańców latynoamerykańskich.

Na wyróżnienie zasługują również Alicja i Aleksander Płocińscy za ich wyjątkowy występ w stylu muzyki klasycznej, który zachwycił publiczność swoją precyzją i harmonią dźwięku. Jako artyści wykazali się nie tylko doskonałą techniką, lecz także pasją, która przeniosła nas w świat emocji i piękna muzyki klasycznej. Ich występ pozostawił niezapomniane wrażenie i zasługuje na wyjątkowe uznanie.

Chcemy podziękować wszystkim wykonawcom za ich odwagę, determinację i pasję, zespołowi realizatorów za wspaniałą oprawę scenograficzną i akustyczną. Dziękujemy również publiczności za gorące wsparcie i owacje, które dodawały skrzydeł naszym talentom!

Niech to wydarzenie będzie źródłem inspiracji dla nas wszystkich, abyśmy nadal odkrywali i pielęgnowali nasze talenty oraz wspierali innych w ich artystycznych dążeniach.

A oto lista wszystkich wykonawców:

1. Płonące jamniki Just breathe - Pearl Jam

2. Zofia Janczyn Creep - Radiohead

3. Karolina Śmietanka i Jan Greszta Dusk tell dawn - Sia i Zayn

4. Alicja i Aleksander Płocińscy Time - Jimmy Sax

5. White lies You give love a bad name - Bon Jovi

6. Krzysztof Rybak Komunikacja - Łydka Grubasa

7. Magdalena Buczak 2D2, Maja Buczak 1E, Jakub Rutkowski 3C i Livia Laska 2C We dont talk about Bruno z Encanto

8. Maria Klajber Którą wybrać mam z dróg

9. Maja Buczak Aleja Gwiazd - Zdzisława Sośnicka

10. Magdalena Buczak Never ending story - Limahl

11. Anhelina Poliaskovska, Myroslava Filińska taniec Spring Rise

12. Jakub Rutkowski Funhouse - Mothic

13. Livia Laska Syndicate- Derivakat

14. Piotr Witkowski Mistake - NF

15. Wojtek Jacewicz i Wojtek Smarzewski autorskie "claims" i autorskie "lost hope"

16. Rdza Never let me down again - Depeche Mode i autorskie Nie bój się śmierci

17. Ksenia Duszeńko Pojedynek z ciemnością

18. Płonące jamniki Perfect - Ed Sheeran

19. Prof. Łukasz Kraul i Ilona Skulska Pokaz tańców latynoamerykańskich

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w tej niezwykłej podróży przez świat sztuki i talentu!

Szkolna Akademia Sztuki i Jury Rewii Talentów "Odwilż"

Data dodania: 2024-03-24 21:11:17
Data edycji: 2024-03-26 19:42:06