Okręgowy etap XLIX Olimpiady Geograficznej w LO XIV

W dniach 4-5 lutego 2023 r. (sobota – niedziela) w LO XIV odbyły się zmagania w ramach etapu okręgowego XLIX Olimpiady Geograficznej Przewodniczył im prof. dr hab. Zdzisław Jary, funkcję wiceprzewodniczącego pełnił mgr Michał Kwoka, a sekretarzem była nieoceniona mgr Barbara Bierońska.  W organizację zaangażowali się również nauczyciele geografii: Magdalena Doroba i Wojciech Sękalski. W sobotę odbyły się zawody pisemne, w których wystartowało sześcioro uczniów naszej szkoły:

•  Andrzej Gondek 2D
  • Julia Kordasz 2G
  • Patrycja Młynarczyk 1D1
  • Karolina Podoluk 1D1
  • Maciej Roszak 4C2
  • Maciej Wolski 1D1.

Dwóch ostatnich zostało dopuszczonych do niedzielnej części ustnej i uplasowało odpowiednio na 15. i 21. miejscu. O kwalifikacji do zawodów centralnych zadecyduje weryfikacja przeprowadzona przez Komitet Główny w nadchodzących tygodniach.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w organizację etapu okręgowego: Carla Batista dos Santos 1D2, Magda Buczak 1D2, Basia Chrobot 4E, Łukasz Hadryś 4E, Hania Janiak 2F, Julia Janiec 4B oraz Kasia Śledzka 2E.

Data dodania: 2023-02-12 15:22:16
Data edycji: 2023-02-12 17:41:04