Organizacja pracy szkoły w okresie zawieszenia zajęć

W związku z działaniami zmniejszającymi ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 wszyscy nauczyciele naszej szkoły od 12 marca 2020 r. pracują zdalnie, wykorzystując różnorodne możliwości kontaktu z uczniami i zadając im zadania do wykonania.

Pracownicy administracji i obsługi pełnią w szkole tylko niezbędne dyżury. Prosimy o ewentualny telefoniczny z pracownikami sekretariatu w godz. 8:00-13:00 (tel. 71.798-68-90)

Wszystkie szkolne obiekty są zamkniete dla osób postronnych (w tym - Internat, basen, szkolne boiska, sala gimnastyczna, aula i siłownia).

W każdej sprawie można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: sekretariat@lo14.wroc.pl

Kontakt z dyrektorem szkoły, Anną Maćkowską: amackowska@lo14.wroc.pl Zgodnie z zaleceniami Departamentu Edukacji dyrektor pełni codziennie dużur w szkole w godz. 12:00-13:00 (a czasem dłużej). Wszyscy Rodzice otrzymali ponadto za pośrednictwem Librusa numer telefonu komórkowego i informację o innych formach kontaktu (Messenger, WhatsApp).

Data dodania: 2020-03-16 12:56:40
Data edycji: 2020-03-17 20:14:27