Pamiętamy o Seniorach

W ramach inicjatywy „Pamiętajmy o Seniorach”  uczniowie LO XIV przygotowali nagranie z życzeniami świątecznymi  dla podopiecznych wrocławskich Domów Pomocy Społecznej.

W zeszłym roku mogliśmy osobiście odwiedzić Panie z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Farnej 3. Obecnie odwiedziny w placówkach nie były możliwe, więc chcieliśmy w ten sposób przekazać ciepłe słowa wsparcia i życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Mateusz Witkowski z klasy II D+ zaśpiewał kolędę „Cicha noc”. Tekst życzeń przygotowała Zuzanna Madurska z klasy II C, podkład muzyczny Maja Adamek z klasy II E+. Montażem zajęli się Hanna Rusin z klasy II E + i Gracjan Rzymowski z klasy II C+. W nagraniu wystąpili  uczniowie klasy II E+  Maja Adamek, Maja Banyś, Magdalena Cebula, Barbara Chrobot, Dominika Drozd, Wiktoria Eljaszuk-Konieczko, Nicola Kruczała, Mariam Gelashvili, Łukasz Hadryś, Wiktoria Karita, Jakub Mocek, Wiktoria Piątek, Bartosz Piekielny, Hanna Rusin, Adrian Smółka, Kamila Sozańska, Zuzanna Szukiewicz, Zuzanna Więcek i Zuzanna Madurska z klasy II C.

Życzenia świąteczne - Koło Wolontariatu LO XIV

Życzenia świąteczne - kolęda "Cicha noc"

Data dodania: 2020-12-16 21:33:57
Data edycji: 2020-12-17 00:00:05