Pobiegliśmy dla Patrycji!

W jesiennych plenerach Parku Szczodre w Długołęce, 23 października odbył się charytatywny bieg po zdrowie dla Patrycji. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i my - jako społeczność Czternastki - dołączyliśmy do zbiórki finansowej przeznaczonej na leczenie chorej Patrycji.

Każdy uczestnik biegu dołożył swój trud i cegiełkę na szlachetny cel. Jestem bardzo dumna z odzewu na apel o pomoc nie tylko wśród naszych uczniów, ale również rodziców, rodzeństwa i innych nauczycieli - napisała pani profesor Dominika Macalik, współkoordynatorka szkolnej akcji.

Pięciokilometrową trasę pokonało ponad siedmiuset zawodników, w tym reprezentacja Czternastki w składzie:

Łukasz Bruczuk z 3A +, który uzyskał znakomity czas (20,47 min) oraz zdobył pierwszą nagrodę w kategorii do lat 16.

Martyna Grzegorzek z 1F, która zajęła 5 miejsce w kategorii do lat 15.

Natalia Adamus 1F

Krzysztof Szymański 3A

Maciej Dzwończyk 1E

Agata Gut 3D plus

Mateusz Witkowski 3D plus

a także pani profesor Dominika Macalik oraz pani wicedyrektor Dorota Banaś z rodziną.

W
arto dodać, że w organizacji imprezy pomagali wolontariusze i ambasadorzy, wśród których byli również nasi uczniowie.

Data dodania: 2021-11-04 20:23:00
Data edycji: 2021-11-05 08:47:57